top of page
logo of umata

מרכז הכשרה למציאת נתיב הנשמה, להולכים בדרכי אמא אדמה לפי המסורת השאמנית והדרכים העתיקות

מסורת עתיקה ונשכחת מלמדת שבנַגַה-מוּ (למוריה), אלה שלא הצליחו למצוא את נתיב נשמתם, יצאו במסע למערה המקודשת בה חיו פרפרים זורחים בכחול. במערה נערך טקס אורות וצללים. ובסיום הטקס, נתיב הנשמה הפך לידוע ואפשר היה לחיות אותו. שמה של המערה : אוּמַטַה

מורה לשני מפגשים
בתחילת דרכי הרוחנית התברכתי לפגוש מורה רוח מופלא לשני מפגשים ששינו את חיי. האיש הלך את הדרך הרוחנית אותה הביא לעולמנו אומרם מיכאל איבנהוב - מיסטיקן, איש רוח ואחד מהאורות הגדולים בתחילת מהפכת העידן החדש בעולמנו (תוכלו לקרוא וללמוד עליו ברחבי הרשת והספרים שלו די מדהימים). המפגש הראשון שלנו היה בחוף הים לעת ערב. סיפרתי לו שאני לא רואה איך אסטרולוגיה יכולה להיות אמיתית שהרי הכוכבים כל כך רחוקים מאיתנו...

בעודנו הולכים על קצה גבול המים נזהרים שלא להרטיב נעליים, הוא שאל אותי האם אני יודע מה גורם בעולמנו לגאות ולשפל של כל הימים - עניתי שהלבנה עושה זאת (כמה צעיר הייתי וכמה לא עשיתי את החיבורים...), ואז הוא אמר לי את המשפט הבא: "אז אם הלבנה עושה כזה דבר לגופי המים הגדולים, מה לדעתך היא עושה לגוף שלנו שעשוי כמעט כולו ממים?"

מאותו הרגע היה לי ברור שהכוכבים משפיעים עלינו.

משפיעים מאוד גם ממרחקים.

המפגש השני שלנו היה במרכז העיר הרצליה (שם שנינו גרנו). הוא ביקש אותי ללכת במדרכה של סוקולוב - הרחוב הראשי בעיר - לחשוב מחשבות טובות ולחייך בהתאם להן לכל עבר, ולראות מה האנשים עושים בתגובה.

אני מתגאה בעצמי בכך שאני מאוד טוב בלעשות את מה שאומרים לי. הלכתי וחשבתי על הדברים הנפלאים בחיים וחייכתי חיוך זורח לכל עבר. כל אישה וגבר שחלפו מולי מיד חייכו אליי בחזרה ואני זוכר היטב ששניים מהם ממש התקרבו אליי לכדי חיכוך. לא היה אדם שלא הגיב בדרך הזו - מידרכה שלמה מחייכת אליי ללא יוצא מהכלל.

המורה עצמו הלך במקביל אליי בצידו האחר של הכביש כדי שלא להפריע.

בקצה הרחוב בעודי פועם מהתרגשות מהניסוי הפשוט והכל כך מופלא הזה, הוא עבר למדרכה שלי וביקש שעכשיו אחשוב מחשבות כואבות וקשות ושאתן לפנים שלי להביע את הדבר הזה בעודי חוזר באותה המדרכה לנקודת התחלת השיעור. הוא שב למדרכה המקבילה, והתחלנו.

האנשים שבוא מולי התרחקו ממני, פניהם היו חתומות או זעופות ולפעמים ממש עוררו בי פחד שמא ינסו לפגוע בי. שוב - ללא יוצא מהכלל זו הייתה חוויה של חושך גדול מאוד מכל אישה וגבר במדרכה ההומה.

כשסוף סוף הגעתי לסיום השיעור ואפשר היה לשחרר את התדר האפל ולנשום, הוא לא היה צריך להגיד כלום - ידעתי בצורה מאוד מוחלטת - איך שאני מוציא את עצמי לעולם - כך העולם יבוא אליי.


לצערי האם הקוסמית פרמה את הדרכים שלנו זה מזה אחרי שני המפגשים הללו אולם הלקחים שלהם נשארו בי מקועקעים היטב.

ברור לי שאנחנו קובעים את המציאות בה אנחנו חיים.

כדי לברוא מציאות שאני רוצה בה, אני הולך ספירלה משולשת של ערכים שאותם אני חי, בהם מאמין ואותם קורן כדי שהמציאות שנבראת סביבי תהייה הרמונית לי:

ספירלה ראשונה: העולם הזה הוא עולם של אהבה

ספירלה שנייה: אני אהוב ומבורך וכל דבר שקורה לי קורה לטובתי

ספירלה שלישית: הטוב ביותר עדיין לפנינו


מאחל לכולנו חיים במציאות נעימה ואוהבת, ובכל מקרה - אני אוהב אותך


Comments


בלוגים אחרונים

bottom of page