top of page
לוגו של מרכז ההכשרות אומטה

מרכז הכשרה למציאת נתיב הנשמה, להולכים בדרכי אמא אדמה לפי המסורת השאמנית והדרכים העתיקות

מסורת עתיקה ונשכחת מלמדת שבנַגַה-מוּ (למוריה), אלה שלא הצליחו למצוא את נתיב נשמתם, יצאו במסע למערה המקודשת בה חיו פרפרים זורחים בכחול. במערה נערך טקס אורות וצללים. ובסיום הטקס, נתיב הנשמה הפך לידוע ואפשר היה לחיות אותו. שמה של המערה : אוּמַטַה

דוב וסיפור קבלת הרשת האוניברסלית של אמא

"...בדיוק כמו התפוח, כך היא האמא שלך. היא כל כך אדירה וגדולה ומיוחדת עד שכל אחד מאיתנו רואה אותה אחרת וחווה אותה אחרת.
אנחנו, ההולכות בין העולמות, קוראות לה אמא אדמה. אנחנו רואות אותה בכל עץ, בכל הר ואבן, אנחנו מדברות איתה דרך הרוח ודרך אור הלבנה, אנחנו שומעות אותה במעוף ציפורים ואנחנו חיות איתה ביחד עם פעימות הלב שלה. העולם שסביבנו הוא הגוף של אמא אדמה ואמא אדמה היא כל מה שהוא אהבה ופריון וחיבוק בעולם שלנו.
השה-רה הסגולה רואה את אמא שלך דרך הקשת והצמחים השונים. היא מדברת עם הצמחים ועם היצורים הקסומים שחיים בהם ואיתם, וכל החוויה שלה את האמא היא בדרך זו. יש שחווים את האמא כמו מקור להשראה ורעיונות, יש שחווים אותה דרך ידיים של ריפוי ולידה. היא כל כך גדולה ומיוחדת כמו התפוח."
"אפילו נשר, שיודע את הדרך אליה, לא רואה את כולה?"
"אהוב יקר, כמה אתה צלול ביחס לגילך הצעיר. ללא ספק ראיתי אותך נכון.
אפילו הציפורים, שיודעים את כל הדרכים להגיע אל האמא, לא יודעים אותה בשלמות. הם נולדו אל העולם הזה ואם הבריאה כולה היא הרבה יותר גדולה מכך. מכל מה שלמדתי וראיתי עד כה, לדעתי יש רק שבט אחד שרואה את התפוח בשלמות על כל צדדיו."
"ואת מכירה שבט זה?"
"הכרתי פעם אחד מהם ואני מכירה אחד עכשיו."
"באמת?"
"כן, כן. זה אתה. איון לא שייכים רק לעולם ולזמן הזה, הם שייכים לרחם הבריאה בכל העולמות. אם יש מי שיודע את התפוח כולו - זה אתה. כשאתה תגיע לאמא שלך, אתה תראה אותה בשלמות מלאה..."

- מתוך הספר נוצה אדומה מאת דוב אהבה

 

 

                  

תמונה של דוב

שמי דוב, ואני זכיתי בברכה להיות זה שה-אמא בחרה בו להיות האבן הראשונה שתזרק לתוך המים על מנת ליצור גלים ואדוות של שינוי בעולם.

אני איון.

אני משרת את הגבירה.

אני העיניים והידיים של האלה בעולמנו.

פעמים רבות פונים אלי ושואלים אותי את אחת השאלות החשובות והבסיסיות ביותר – מה זה אומר להיות מחובר ל-אמא ולהיות חלק מהרשת של נושאי ה-אמא העולם?

על מנת לתת את התשובה לשאלה הזו חשוב להבין את השינויים הפלנטריים והקוסמיים שהעולם שאנו חיים בתוכו חווה בתקופה הזו.

היקום אינו מפסיק להשתנות. גאות ושפל, זרימות וגלים של אנרגיות, אפשרויות, הזדמנויות, ומציאויות נעות ומשתנות כל הזמן. לנו כיום יש את הזכות לחיות באחת מנקודות הזמן המדהימות ביותר בהן עולם ישן הולך ומתפוגג ועולם חדש נולד ומתהווה לתוך המציאות סביבנו, מתוך תהומות הפחד והאבדון שבצילן הוא נשכח במשך שנים כה רבות.

התדר שהיה נוכח בעולם בשנים האחרונות, תדר שבו האנרגיה השלטת היא האנרגיה הגברית, אנרגיה של תפישות מונותאיסטיות, של דרך אחת / אל אחד / אמת אחת  - מגיע לסופו,  ואיתו ציד המכשפות, האינקוויזיציות השונות, תפישת האל הגברי והיחיד, הפחד מאמא אדמה, מהקסם ומהישויות הקסומות שחיות עליה. העולם בו התדר של ה-אמא, האלה הגדולה, הגבירה וכל התגלמויותיה השונות והיפהפיות הפכו למוקצות ולדחויות – הולך ונעלם.

אנו בעיצמו של שינוי תדרים המביא זריחת יום חדש שמבשר עולם חדש ואיתו הזדמנויות חדשות ליופי והרמוניה. ה-אמא חוזרות מתוך הזכרונות הנשכחים, מתוך ההיסטוריה שהפכה למיתוס ואגדה, ומתוך אחת ההתגלמויות המרהיבות של האמא הגדולה –  אמא אדמה בעצמה.

זהו הזמן לשוב ולחגוג את הרחם.

השינויים הם גדולים וקוסמיים. אף אחד לא יכול לעצור אותם. אינני יודע מתי התהליך יושלם, אך אני יודע שהוא החל, ואנו בעיצומו.

להיות נושאת או נושא של ה-אמא אומר להיות חלק מהשינוי הזה בעולם! אם ה-אמא איתך, את לא רק מחוברת לחלק הנשי של האלוהות, אתה גם נמצא באינטימיות עם הגבירה, האלה הגדולה בעצמה מחבקת אותך ואוחזת אותך בשתי ידיה, בתוך ליבה, ואנו נושמות ונושמים את היופי שלה בכל שניה ורגע.

להיות חלק מהרשת של ה-אמא, אומר להיות חלק מקסם של ממש. יש לנו את הכוח לשנות את העולם! אנו חלק מהשינוי! אנו יולדים עידן חדש, ומשיבים את עולמה של הגבירה: עולם של שלום, הרמוניה, יופי, והנהגה נשית של רחם.

עולם מטריאכלי, הוא החלום שלי והסיבה לחיי. ואת ואתה, מוזמנים להצטרף.

 

 

והנה הסיפור שלי של איך אם הבריאה כולה בחרה בי להתחיל פרוייקט שעכשיו כבר חובק את העולם כולו:

 

הסיפור של דוב

 

ב 13.5.2001 באה אלי ה-אמא.

הדבר קרה על גבעה בגלסטברי, אנגליה, לאחר שבמשך שלושה ימים הלכתי בבריכה המקודשת של האלה, הממוקמת למרגלות הגבעה, והצהרתי בפני אמא אדמה והבריאה כולה כי ברצוני לשמש ככלי לשירות האלה בעולמנו. ואכן, באותו הלילה, חוויתי מפגש שעתיד לשנות את חיי.

היה זה לילה מקפיא. טיפסתי במעלה הגבעה אל מול רוחות עזות ומקפיאות דם, והגעתי, קופא מקור אל ראש הגבעה. שם, נתגלתה אלי ישות אדירה, מרהיבה, ועצומה. היא הציגה את עצמה כה-אמא, ומסרה לי כי היא מבקשת להחזיר דרכי את האנרגיות של האם הקוסמית, האלה הגדולה, אל האנושות ואל פלנטה ארץ בכלל. היא הסבירה לי כי אני אהיה ההתחלה של רשת גדולה שתתהווה סביב, סביב לאמא אדמה, כמו חיבוק הולך ומתעצם של אהבה.

ברגע שהסתיים ההסבר - פילח אור גדול ובוהק את השמים, כמו ברק אדיר, האדמה החלה לרעוד תחת רגלי, והרוחות המקפיאות העזות שנשבו קודם לכן פסקו באחת. שבריר שנייה לאחר מכן, חשתי פתאום את הראש שלי נסדק ונפתח, וכל הרוחות, הזעזועים והאורות נכנסו פנימה לתוכי! החוויה היתה מהממת, מופלאה ומזעזעת. מספר שנית לאחר מכן, בדיוק כפי שהפסיקו הרוחות, כך הן גם חזרו לצרוב את פני. האורות מבחוץ ומבפנים נעלמו, וה-אמא היתה בתוכי. כעת שמעתי אותה מבפנים ולא מבחוץ.

כשהתעשתי, הדבר הראשון שהצלחתי לשאול אותה הוא "האם את מכשפה?" והיא ענתה לי את התשובה שלא אשכח לעולם : "זה תלוי כיצד אתה מגדיר חכמה". אז, שאלה אותי ה-אמא, מדוע אני יושב כאן ברוחות המקפיאות. עניתי לה כי אני יושב כאן היות וכאן החלה שיחתנו. תשובתה לכך היתה שהיא כעת בתוכי, ואנו נהיה יחד בכל מקום. לכן, את המשך השיחה המשכנו על ספסל נמוך למרגלות הגבעה, במקום מוגן מהרוחות.

ה-אמא הסבירה לי שעלי לתת אותה לאנשים, ושהיא כמו אש - ניתן לקחת מקל בוער אחד ולהדליק אותו עוד ועוד מדורות, ואין הדבר גורע כלל מהאש המקורית, למרות הנתינה. כך גם ה-אמא תישאר עימי, וכך גם אצל אלו שימשיכו את הדרך אחרי - הם יתנו אותה והיא תישאר אצלם. לעומת זאת, מי שיקבל אותה ולא ייתן לאחרים, בתוכו תדעך האש וה-אמא תעזוב אותו.

המשך השיחה המאלפת עם ה-אמא, סבב סביב בניית הרשת של ה-אמא. התקבלו הוראות מדויקות שעלי ועל כל מי שמבקש להיות חלק ברשת, לבצע.

 

 

אני חש כבוד גדול לשרת את אלו הפוסעים בדרכי ה-אמא.

אשמח מאד לעמוד לרשותכם :  umata.dov@gmail.com  ,  04-6545913

 

שאמא תהיה בלבנו תמיד
דוב

 

                  

bottom of page