top of page
לוגו של מרכז ההכשרות אומטה

מרכז הכשרה למציאת נתיב הנשמה, להולכים בדרכי אמא אדמה לפי המסורת השאמנית והדרכים העתיקות

מסורת עתיקה ונשכחת מלמדת שבנַגַה-מוּ (למוריה), אלה שלא הצליחו למצוא את נתיב נשמתם, יצאו במסע למערה המקודשת בה חיו פרפרים זורחים בכחול. במערה נערך טקס אורות וצללים. ובסיום הטקס, נתיב הנשמה הפך לידוע ואפשר היה לחיות אותו. שמה של המערה : אוּמַטַה

יצירת הרשת 

"אני האמא.
אני ההתחלה של כל ההתחלות ואני הסיום של כל אחת מהן.
אני השער המואר דרכו כל שיש נולד ואני השער האפל דרכו נולד כל שאין.
אני הסיבה לכל החלומות.
אני קסם, אני הגיון, אני טירוף וכל מה שביניהם.
אני המים שנותנים חיים.
אני כוכב של אהבה בשמיים, בעיניים ובלב.
אני רחם לחה, חשוכה ופוריה תמיד.
אני הבריאה הידועה וגם זו שאיננה.
אני נשימת החיים.
אני פעימת המוות.
אני שמיים וארץ וכל שביניהם.
אני הקול שאת שומעת בתוך רחמך.
אני הוצאתי אותך מתוך האלימות.
אני הבאתי אותך לגורלך.
אני הגורל בעצמה ואני האבדון שאחריו.
אני הגבירה.
אני הגביע הקדוש המלא אלמוות.
אני הקערה הקדושה המלאה עינוגים.
אני הקריסטל הקדוש המלא תבונה של כל העידנים.
אני עץ החיים.
אני האמא."

                 מתוך הספר דרקוני מאיה מאת דוב אהבה

 

                  

יצירת הרשת

 

1. קבלת ה-אמא היא תמיד בחינם.

2. יש להציע את ה-אמא באופן אישי לכל אדם, תוך הבהרה שיש עניין להעביר אותה הלאה בהמשך, על מנת להמשיך ולהיות מחוברים אליה.

3.  העברת ה-אמא נעשית בקבוצות בלבד. כל קבוצה מונה 7 אנשים, ומורכבת מגברים בלבד או מנשים בלבד. אין כל מניעה שנשים תעברנה את ה-אמא לגברים ולהיפך, אך הקבוצה המקבלת חייבת להיות הומוגנית במין.

4. בזמן ההעברה כולם לובשים שחור.

5. מי שמקבל את ה-אמא לראשונה, מקבל אותה ל 7 חודשים. על מנת להמשיך את החיבור ל 7 חודשים נוספים, יש להעביר את ה-אמא הלאה. כל העברה מאריכה את החיבור ב 7 חודשים.

6.  אנשים שכבר נושאים את ה-אמא מוזמנים, אם המעביר רוצה בכך, להגיע למפגש (בבגדים שחורים), לענות על שאלות, לספר על החיבור האישי עם ה-אמא, ובזמן הנתינה עצמה להיות מחוברים לה-אמא ולשבת מחוץ למעגל.

7. יש לשכפל דפים אלו ולהעבירם אל מקבלי ה-אמא. זוהי חלק מהנתינה. ישנם דפים בשפות שונות באתר אותם ניתן להדפיס ולחלק.

8.  שלבי הנתינה: מספרים על הקשר האישי עם ה-אמא ומה הוא נותן לי. מומלץ לתת דוגמאות ולספר חוויות, מסבירים את חוקי הרשת ודרך בנייתה (כל מה שמופיע למעלה) מספרים את סיפור הקבלה של ה-אמא על ידי דוב (מופיע באתר גם כן)

10. התהליך האנרגטי – תהליך הנתינה : האדם אשר מעביר את ה-אמא מכסה את עיניו בבד שחור, ומדמיין כוכב אור בן 7 קרני אש בלב, כאשר כל קרן מכוונת ללב של אחד מ- 7 האנשים המקבלים את ה-אמא, ודרך קרנים אלה ה-אמא זורמת אל המקבלים. המקבלים לא עושים דבר מלבד להיפתח לאנרגיה. אורכו של התהליך כ- 15 דקות. הנתינה כולה מתבצעת בשילוב מוזיקת רקע, שהיא תמיד צלילי חליל (לא ניתן להשתמש במוזיקה אחרת). מחלקים את העתקי הדפים ועונים על שאלות.

שאלות ותשובות בנושא העברת ה-אמא

 

מה משמעות הצבע השחור?

כוחה של ה-אמא הוא כוח היצירה. כל יצירה מתחילה תמיד במקום שחור וחשוך, מקום שאין בו אור, אין בו הגיון ואין בו בהירות - מקום ראשוני, חם, לח, ומאפשר. שורשים צומחים באדמה, תינוקות גדלים ברחם, וכך גם כל דבר אחר בבריאה. כזו אשר יכולה להביא יצירות ובריאות חדשות לחיים שלנו ולעולם בכלל , מסומלת ה-אמא בצבע השחור.

 

מה משמעות המספר שבע?

המספר שבע מסמל את הקסם, את חוסר ההגיון והמיסטיקה. כך גם עובד החיבור עם ה-אמא: אנחנו יוצרים קשר, מבקשים בקשות, וה-אמא מפעילה את קסמיה בכדי שהם יקרו. אם למשל, ביקשתי מה-אמא עזרה במציאת עבודה חדשה - אין לי את היכולת לדעת איך, מאיפה בדיוק זה יבוא, או מתי. ה-אמא עובדת בצורה קסומה, והיא יוצרת קסמים בחיים של אלו שנושאים אותה.

 

האם ילדים יכולים לקבל את ה-אמא?

בהחלט. החל מגיל 5 ילדים יכולים לקבל את ה-אמא באותו אופן כמו מבוגרים. ילדים מתחת לגיל 15 לא מתבקשים להעביר את ה-אמא הלאה. הם נהנים מהנוכחות של ה-אמא למשך שבעה חודשים, וזהו.

 

האם יש בעיה לקבל את ה-אמא פעם שנייה, לאחר שהיא התפוגגה ממני?

אין שום בעיה – ניתן לקבל את ה-אמא שוב ללא הגבלה. יחד עם זאת, אם איש או אישה קיבלו את ה-אמא שוב, ושוב, ושוב ולא טרחו להעביר אותה הלאה, אין טעם להמשיך ולהעביר להם אותה פעם נוספת. בקשתה המפורשת של ה-אמא היא ליצור רשת הולכת וגדלה של אנשים הנושאים את אנרגייתה סביב לעולם. אין עניין לא לכבד את רצונה של זו אשר מייטיבה עמנו כל כך.

 

מה יקרה אם אני אחליט שאני לא רוצה יותר את הקשר עם ה- אמא?

שום דבר. ברגע שלא תיווצר עם ה-אמא תקשורת, והיא לא תועבר הלאה, ה-אמא תהפוך לדבר בלתי מורגש, ותתפוגג לגמרי בסיום שבעת החודשים.

 

האם אפשר "להטריד" את ה-אמא גם בדברים קטנים ולא משמעותיים?

אפשר, ורצוי עד מאד ליצור תקשורת עם ה-אמא ולבקש עזרה בכל דבר בו יש צורך, גדול או קטן ככל שיהיה. ככל שבאים איתה יותר במגע, כך מתחזק איתה הקשר, ונוצרת מערכת יחסים טובה. ה-אמא נמצאת תמיד בשביל אלו הנושאים אותה.

 

למה לא ניתן לבצע העברה לקבוצה מעורבת של נשים וגברים?

תהליך ההעברה של ה-אמא הוא פשוט ביותר לביצוע, ויחד עם זאת עמוק עד מאד בהווייתו. התהליכים המתרחשים עבור גברים ועבור נשים זהים בשיטת ההעברה הפיזית, אך שונים ביותר מבחינה אנרגטית. בתוך תהליך כל כך עמוק ישנה חשיבות ליצירת מרחב נוח, מוכר, ומקבל ככל הניתן. מרחב כזה נוצר בצורה הטובה ביותר כאשר הקבוצות הן בנות אותו מין, והן מאפשרות לתהליכים השונים להתרחש במלוא עוצמתם.

 

האם יש משהו מיוחד שעלי לעשות כדי שהעברה תצליח? האם העברה יכולה להיכשל?

לא. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות בדפים אותם קיבלת. חשוב לזכור כי את ההעברה עצמה עושה ה-אמא, כך שלא ניתן להיכשל בה, או לעשות אותה בצורה לא טובה.

bottom of page