top of page
לוגו של מרכז ההכשרות אומטה

מרכז הכשרה למציאת נתיב הנשמה, להולכים בדרכי אמא אדמה לפי המסורת השאמנית והדרכים העתיקות

מסורת עתיקה ונשכחת מלמדת שבנַגַה-מוּ (למוריה), אלה שלא הצליחו למצוא את נתיב נשמתם, יצאו במסע למערה המקודשת בה חיו פרפרים זורחים בכחול. במערה נערך טקס אורות וצללים. ובסיום הטקס, נתיב הנשמה הפך לידוע ואפשר היה לחיות אותו. שמה של המערה : אוּמַטַה

תחת אור הכוכבים, סביב האש המקודשת , קסמים קורים.
כמו כל דבר חי ביקום, כך גם אמא אדמה משתנה כל הזמן, במחזוריות יפהפייה.
אנו חוגגים יחד עם אמא אדמה את החגים שלה, הימים המיוחדים, והשינויים הפיזיים והאנרגטיים שאופפים אותה. הדרך שלנו לעשות זאת היא על ידי עריכת טקסים, כפי שנחגגו במשך אלפי שנים במסורות השאמניות העתיקות.
אנו מאמינים כי מעצם הבחירה לחגוג ביחד משהו גדול יותר מאתנו, שקורה מסביבנו ומשפיע על חיינו - טמונים זרעים של ריפוי, ואתם מוזמנות ומוזמנים לבוא ולחגוג איתנו ביחד.
בואו לחוויה של גוף ונשמה, דרמה מרהיבה, ועונג לכל החושים,
בואו לחגוג עם אמא אדמה,
בואו הביתה.

 

 

ההשתתפות בטקסים היא ללא תשלום.

 

טקסי לבנה מלאה

עוד מהימים העתיקים ידעו הזקנות כי לילות לבנה מלאה הם זמן של עוצמה, ריפוי ויופי.

 

בואו להתחבר לאור ששוטף את אמא אדמה בלילות הלבנה הקסומים. בואו לחוות את האהבה והטוב הקורנים מאלומותייה של סבתא לבנה, בטקסים מרהיבים של קסם, סיפורים, ושירים מסביב לאש.

 

בכל חודש הלבנה קורנת אנרגיה שונה, ובמהלך שנה שלמה ישנן 13 לבנות מלאות. בטקסי הלבנה המלאה כולנו מתאספים כדי לחוות ולהכניס לתוך חיינו את האנרגיה של לבנת החודש וכולם מוזמנים.

 

ואלה 13 הלבנות בשנה השאמנית:

 

 לבנת הזאב
 לבנת הסופות והסערות
 לבנת התום והתמימות
 לבנת הזרעים
 לבנת הסוסים הדוהרים
 לבנת הצייד
 לבנת הדבש
 לבנת העשבים
 לבנת השיבולים והכישוף
 לבנת הדם
 לבנת השלג
 לבנת האלון
 הלבנה הכחולה

 

תמונה של טקסי לבנה של מרכז ההכשרות אומטה

טקסי שמש
במהלך מחזור ארבעת העונות ישנם 5 מועדים מקודשים שאם נניח להם, ישנו לנו את החיים במועדים אלה מתרחשים על פני אמא אדמה תהליכים עוצמתיים בקנה מידה פלנטרי. בעזרת טקסים מיוחדים בני אלפי שנים, אנחנו חוגגים מועדי פלא אלה ואתן מוזמנות ואתם מוזמנים לבוא ולחגוג אתנו, תוך סיכוי לחוות התמרה אישית ולחבור לעוצמות שלא ניתן לבוא איתן במגע בכל זמן אחר:

 

 טקס מולד שנה שאמנית חדשה
בלילה של חורף, אנו מתכנסים לחגיגה של סיפורים מלאי חכמה, דרכם ניתן ללמוד את אחד הסודות הגדולים מכולם – איך אפשר לחיות באמת. זהו טקס של יופי, חגיגה של חיים ומוות, וכמובן  - הרבה מאד מתנות.
 טקס יום השוויון של האביב – חגיגת הפריון
חגיגה של צחוק, ריקודים, ופריון בחיים של כולנו, שנולד מתוך יום ולילה שנפגשים בשיא עוצמתם. ארנבים, ילדים, צבעים, והמון מתוק.
 טקס היום הארוך בשנה – חגיגת האור
אור השמש זורח בשיא כוחו, וממלא אותנו בכוחות, תובנות, ומתנות של אור. כישוף, ריקוד, וזריחה בלתי נשכחת מובטחים למשכימי הקום.
 טקס יום השוויון של הסתיו - חגיגת המתים
בלילה אחד של סתיו, אנו מבורכים בזכות לפגוש את הקדמונים והקדמוניות שפסעו פה פעם, ובלילה הזה חוזרים לחיינו, על מנת לברך אותנו בהדרכה, חמלה, ואהבה.
 טקס היום הקצר בשנה - חגיגת הרחם הגדולה
בתוך מערה ולאור נרות, נשמע סיפור עתיק כמו הזמן, נחווה כישוף של יצירה, בטקס שמוקדש כולו לחגיגת הרחם מתוכה כולנו באנו.
   
למועדים הקרובים של טקסי הלבנה והשמש, לחצו כאן למעבר ללוח הפעילויות הקרובות שלנו.

ספרים בנושא טקסים:

 

bottom of page