top of page
לוגו של מרכז ההכשרות אומטה

מרכז הכשרה למציאת נתיב הנשמה, להולכים בדרכי אמא אדמה לפי המסורת השאמנית והדרכים העתיקות

מסורת עתיקה ונשכחת מלמדת שבנַגַה-מוּ (למוריה), אלה שלא הצליחו למצוא את נתיב נשמתם, יצאו במסע למערה המקודשת בה חיו פרפרים זורחים בכחול. במערה נערך טקס אורות וצללים. ובסיום הטקס, נתיב הנשמה הפך לידוע ואפשר היה לחיות אותו. שמה של המערה : אוּמַטַה

דרך השאמן – דרך ההולכות וההולכים בין העולמות

המסורת השאמנית הועברה מדור לדור משחר האנושות ועד היום. היא בנתה מקדשי ענק בלמוריה האבודה, עברה נדודים עם ציידי הממותות, יצרה פירמידות מסתוריות עם בני המאיה והאינקה, שרה שירי ריפוי בערבות סיביר, דהרה על סוסי הרוח במונגוליה ודרך גלגולים רבים ושונים, הגיעה עד אלינו היום.

 

הסיפורים העתיקים מלמדים על בני הכוכבים שהגיעו לפנים של אמא אדמה עידנים רבים קודם לנו והפכו את האי נגה-מו (למוריה) לביתם. כוחם הגדול ביותר של בני כוכבים אלה הייתה שפתם – הם דיברו בשפת הבריאה. כל מילה שלהם יצרה מציאות מיד עם הגייתה. כיוון שכך, הם גם ידעו את השם האמיתי של כל דבר בבריאה כולה.
הם הגיעו אל אמא אדמה והחלו לקרוא לדברים בשמם הנשמתי ובכך פיזרו ערפילים ועננות של כאוס אינסופי והחלו יוצרים תבניות של חיים בהרמוניה.
מילותיהם וסיפוריהם בראו תבניות של הרמוניה ויופי ואת התבניות הללו שכללו טכניקות עבודה, פילוסופיה מתקדמת ויכולות בריאת מציאות מפותחות ביותר, הם נתנו לממשיכי דרכם – ההולכים בין העולמות - השאמן.
כך דרך השאמן ניתנה לבני האדם וכאשר בני הכוכבים עזבו את עולמנו והמשיכו אחר קריאת לבם שלהם, מורשתם עדיין עוברת ממורה לתלמידה במהלך עידנים רבים.

 

התבניות של דרך ההולכות וההולכים בין העולמות הן תבניות המכויילות לתבניות הטבעיות של אמא אדמה. כיוון שכך דרכי הבחירה, החשיבה והפעולה של הבוחרים בתבניות אלה לחיים, לעולם יניבו פירות של אהבה ופריון שאלה סגולותיה של אמא אדמה האהובה לנו כל כך.

 

השאמן היא מנהיגה. תפקיד זה שם אותה בשירות מוחלט ומלא לכוכבה עליה כולנו חיים – אמא אדמה, ובהדרכתה לחיות בשירות לקהילתה ולאנשים אותם בחרה להנהיג ושהם בחרו בה להיות להם למנהיגה. היא עושה זאת על ידי הבאת מסרים מהעולמות הנסתרים, ריפוי בעזרת בעלי ברית מקודשים מעולמות הרוחות והשדים, טקסים פשוטים כמו גם גדולים ומרהיבים.

 

כדי להיות שאמן נדרשת הכשרה רבת שנים הכוללת לימוד ושליטה בטכניקות, עבודה פנימית אינטנסיבית ביותר לניקוי מכל שד ואופל פנימי ולימוד חוזר ונשנה של התבניות הברורות של אמא אדמה.

באומטה, לימודי דרך השמן נפתחים למבקשים להצטרף לדרך, בכל תחילת שנה שאמנית.

 

כדי ללמוד עוד ולעומק את הדרך השאמנית אתן/ם מוזמנות/ים לקרוא את הספרים הבאים שהוצאנו לאור ובהם מידע נוסף:

                    

                    
 

 

 

 

דרכים נוספות

פעם העולם היה אחר.

 

זה לא רק זכרון או רצון רומנטי. ארכיאולוגיה, מחקרים השוואתיים, אנטרופולוגיה ומחקרי שפות וספרות עתיקה, כל אלה מגלים את האמת החבויה מתחת לרעלת ברזל, בטון ודתות מונטאיסטיות: פעם העולם היה אחר.

 

בעולם הישן אנשים התבוננו בטבע הסובב אותם ובעולם בכלל וראו בו את ההתגלמות של ה-אמא. הקדמונים שלנו ידעו את רוחות האדמה המייטיבות, את הכוחות המכושפים של יצירי הקסם השונים ואת היופי המנתב את חיינו – היופי שנקרא הגבירה. זו שממנה כולנו נולדנו ואליה, בתום כל התבניות שלנו נחזור.כשמרימים מעט את מעטה השיכחה והדוגמות הדתיות והחברתיות, מהר מאוד מתגלה רשת ענפה וססגונית של דרכים בהן ניתן היה להיות בשירות לגבירת הבריאה כולה.

מכוהנות ומכשפות ועד להולכות בין העולמות (שאמן) ומספרי סיפורים. ממרפאות, רואי נסתרות ושליחי קסם ועד למרפאים, שומרות סודות קדומים ויוצרי אשליות מקודשות. ה-אמא חוגגת מגוון אדיר של התגלמיות של עצמה ובכך גם חוגגת צבעוניות רבה של דרכים ללכת בעקבותיה, לשרתה ולהיות חלק מעולם מופלא של הרמוניה.

שלא כמו דת מאורגנת שבה יש רק דרך אחת נכונה להיות ושלא כמו מדע דומיננטי שבו יש רק דרך אחת לבחון אמת, בעולם של הגבירה, האמיתות הן רבות והדרכים להיות ולחיות חיים מופלאים הן רבות גם כן.

 

הנה כמה דוגמאות:


נגה אדמה

נגה אדמה

חניכה בדרך השאמן המסורתית

טיה בר בוכריס

טיה בר בוכריס

קול האחיות שמעבר לרוח הצפון

דאנין מטטוף

דאנין מטטוף

מרפאה בדרך הקדמוניות והקדמונים

נילי סער

נילי סער

השער של האחיות שמעבר לרוח הצפון

יעל אייניס

יעל אייניס

מרפאה עוטה בלבן

לואני רווה

לואני רווה

אם מערה - ריפוי ומסרים משורשי המערות

לילך איילון

לילך איילון

שומרת אבן ירדין הקדושה

קרן כהן

קרן כהן

האורקול הסגולה של באהט

איריס גרוס

איריס גרוס

צ'ין-דאלור - מהסודות התכולים של אמא אדמה המביאות השראה

באהינה אידלמן

באהינה אידלמן

באהינה - הולכת בנתיב סהר הלבנה

שרה אושר

שרה אושר

נושאת הברכה של אמא טנית הטובה

כוכב ספיר

כוכב ספיר

מרפאת אדמה

מיטל מנשס

מיטל מנשס

עין הצדף

לאנרה שוחט

לאנרה שוחט

אם הדובה

נוף אדוות

נוף אדוות

מינטאה - שליחת הברכה של האמא הממותה בתפקיד הרוכבת

יסמין תקווה

יסמין תקווה

מכשפת עשבים

הלייה שורש

הלייה שורש

מראה שחורה - קבלת מסרים מהאש ושליחותיה

שירי בורכד

שירי בורכד

בת זריחה

סופה מור

סופה מור

שומרת אוצרות קדומים

רוהאן פלאות

רוהאן פלאות

רוהאן - פוסע בנתיב העורבים, הקסם, והעולם הנסתר

פיילם גל

פיילם גל

נושא מורשת זוחלי האש הקדומים

פאר פלאות

פאר פלאות

קשתות, קריסטלים, הרמוניה ריגשית, וזכרונות עתיקים

גל קדם

גל קדם

מינטאה - שליח הברכה של האמא הממותה בתפקיד השומר

bottom of page