top of page
לוגו של מרכז ההכשרות אומטה

מרכז הכשרה למציאת נתיב הנשמה, להולכים בדרכי אמא אדמה לפי המסורת השאמנית והדרכים העתיקות

מסורת עתיקה ונשכחת מלמדת שבנַגַה-מוּ (למוריה), אלה שלא הצליחו למצוא את נתיב נשמתם, יצאו במסע למערה המקודשת בה חיו פרפרים זורחים בכחול. במערה נערך טקס אורות וצללים. ובסיום הטקס, נתיב הנשמה הפך לידוע ואפשר היה לחיות אותו. שמה של המערה : אוּמַטַה

תמונה של דוב אהבה

הרצאות חוויתיות

 

העולם של הגבירה, העולם שבו הנשיות מקודשת ושבו האם הראשונית של הבריאה כולה היא המרכז וכמוה גם נשות העוצמה ונשים בכלל, נשכח אולם חוזר בגדול ואולי אפילו בענק אל התודעה האנושית.
בואו לשמוע על העולם הקדום הזה ועל הדרכים שבהן הוא שב אלינו כיום.


בואו לשמוע על אם האמהות ולגלות כיצד ניתן להכניס אותה אל תוך חיינו וכיצד ניתן לקחת חלק במהפכה המופלאה של שיבתו של עולם האם – THE MOTHERWORLD אל חיינו.


בהרצאות מרתקות וחוויייתיות (הנערכות בארץ ובאירופה), מביא דוב את זכרונותיו והכשרותו רבת השנים לחיים תוך הומור, התנסויות בתהליכים רוחניים ובטקסים עתיקים, בשילוב מסרים מקלפים ייחודיים וכל זאת בתוך נהר אדיר של ידע קדום והשראה לחיים אחרים – חיים של הרמוניה ושלום תחת כנפייה הטובות של גבירת הבריאה כולה.


הרצאות החוויה כוללות, בין נושאים רבים אחרים, את הנושאים הבאים (וניתן "לתפור" הרצאה לפי הצרכים הייחודים שלך לכל מטרה):

אמא ציפור
בערב זה ניזכר בקדמוניות שחיו במערות ואשר ראו את הבוראת של כל הבריאה בצורתה הראשונית, הבסיסית  והמחבקת - אמא ציפור.
עדויות ל "אלות ציפור" נמצאו בחפירות ארכיאולוגיות בכל העולם, וגם לנו, כאן, בישראל, ישנה מסורת ארוכת שנים של תפיסה זו של האם האדירה של הבריאה.
זהו ערב של נטיעת שורשים בהיסטוריה השבטית הקדומה שלנו - ערב של חיבור מחודש לשבט הנשמה שלנו.


אנהיטה - מים חיים
הערב יוקדש כולו להתגלמות המים המקודשת ארדווי-סורה-אנהיטה העתיקה. נלמד כיצד הקדמונים תפשו את הכוחות המעצבים את עולמנו וכיצד עבדו איתם כדי לברך, לגרש אופל, קללות וחוויות קשות, וכיצד לברך ולהביא בשורות טובות לחייהם ולחיי האהובים עליהם.


אדונית החיות, כוח הנרות וגבירת השער האחרון
השימוש בנרות בטקס וככלי לבריאת מציאות הוא עתיק עד ביותר. ערב זה יפתח את הפתח לכלי פשוט אך עוצמתי עד ביותר הן בלימוד ההסטוריה שלו, הן בסיפורים קדומים על מקורה של מנורת שבעת הקנים, לידתה של פותחת השער האחרון... ולא נשכח את נרות ימי ההולדת העכשווים.


תופים - הסוסים של השאמנית
ערב של התנסות בתיפוף, במקצבים שאמניים ובכוח של התוף השבטי כמרפא, כפותח דרכים ואפשרויות. בעבודה התנסותית בזוגות ובקבוצות קטנות, יתעורר הכוח של התוף בידינו ואנו נכוון אותו לריפוי, שיחרור ופתיחה.


טנית - עץ התמר שבמדבר חיינו
טנית - אם הנחשים - היא ההתגלמות של האלוהות הנשית, אשר מביאה אלינו ברכות ומתיקות גם בזמנים הקשים ביותר של חיינו.
נלמד את המיזמור העדין אשר מבקש את נוכחותה ואשר פותח את השער לטוב, נועם וברכה בחיינו ובחיי האהובים לנו, ונערוך תהליך עדין בו נפתח פתח ליופי זה ולכל הטוב שהוא יכול להרעיף עלינו ועל הסובבים אותנו.


אמהות של אש
מיהן אמהות האש הסובבות את עולמנו ונמצאות בבסיסן של רוב התרבויות בעולם?
בהרצאה מלאת ידע נכיר את החונכות, המאירות, המבשלות מתוך קדושה והשורפות ומכלות. האש הוא כוחה של כל אישה ובביתה טמון מקדשה הקדום של האש התמידית.

מכשפות?

מיהן המכשפות באמת?
נלמד על המקור של הנשים החכמות הללו, על תפקידן בעולמנו כחונכות, מורות וכמעבירות אותו ביםן פאזות שונות בחיינו, נלמד על המורשת העתיקה שלהן ונקיים טקס לכבוד אלה שהיו והותירו אחריהן מורשת מפוארת.


אורקול הכוכבים
להולכים בדרכים הקדומות של אם הבריאה ניתן כלי פשוט ומדוייק לקבלת מסרים – אורקול הכוכבים. בערב המיוחד הזה נכיר את הכלי, נלמד כיצד להשתמש בו ודרכו נתוודע לאספקים נשיים קוסמיים רבים... וכמובן גם נקבל מסרים אישיים.


אוצרותיה של אמא אדמה – תכשיטיה של האלה
הקריסטלים ואבני החן שימשו מזה עידן ועידנים לא רק כקישוט אלא כעוזרים במסע הרוחני. בהרצאה זו נדבר על כוחותיהן של האבנים המרכזיות בעבודה של העצמה אישית הנובעת מחיבור לאמא אדמה, נתנסה באנרגיות של האוצרות המקודשים הללו ונגלה את הדרך הנכונה לענוד את האבנים על הגוף.


לא ללכת לבד – בעקבות הקדמוניות והקדמונים שלנו
אלה שחיו לפנינו ידעו. הם התוו דרכים נכונות והרמוניות לחיים. בהרצאה נחשוף את הדרכים בהם בתרבויות קדומות כיבדו את חכמת הקדמוניים ורתמו אותה להגנה והדרכה נכונה, נלמד דרכים להביא ידע קדום זה לחיינו בזמן הזה, ונקיים טקס קדום ביותר לכבוד הקדמוניות אשר מגיע מהתרבות העתיקה בברכת-רם שברמת הגולן


שלוש לבנות
הלבנה בשמיינו היא כוח אדיר בעולם. היא זו אשר גואה ושופלת את האוקיינוסים, ובהיותנו אנו עשויים ברובנו ממים, היא זו המשפיעה רבות על מזג האוויר שלנו גם כן. בערב מיוחד, נלמד על החיבור בין הלבנה לאדמה, על מיתוס שלוש הלבנות שהיו כאן ועל הקשר האמיץ בין הלבנה לבין הרחם של הנשים. נקיים את התהליך הקדום של קריאה לפרפרי הלבנה הקדומים כדי לקבל את ברכתה של הלבנה אלינו (הביאו רעשנים ומרקשים)

לקביעת הרצאה: דוב - 04-6545913

 

ספרים של זכרונותיו של דוב מחיים אלה ומתקופות חיים קודמות:


 

bottom of page